Blaze of Strike

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 172 MB
  • Version 1.1.8
  • Dil Türkçe
  • Firma 4399EN GAME
Muhteşem bir oyun deneyimi yaşamanın zamanı geldi.

Muhteşem bir oyun deneyimi yaşamanın zamanı geldi.  Blaze of Strike aksiyon oyunu sizlere muhteşem bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunu İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

Dünyadaki oyuncularla birebir savaşabilirsiniz. Rank Competition, Corps Tournament ve World Dominion Legion Battle size birçok şans sunuyor. Bunları değerlendirmek sizin elinizde. Nihai savaşçı veya üstün komutan olarak komutanlığınız gereklerini yerine getirin. Klasik AK 47, M4A1, AWP ve çok daha fazla silah içeren harika bir cephanelik kullanıma hazır. Blaze of Strike ayrıca Azure Dragon, White Tiger, Rosefinch ve kaplumbağa gibi benzersiz cennet canavarı silahlarını sunar. Bu muhteşem silahlar ile başarılar elde edin. Aktif kalın ve bedava silah alabileceğinizi unutmayın.

Savaşlarda kazanılan malzemelerle en sevdiğiniz tabancalarınızı kendinize alın. Özel silahınıza sahip olmak için para ödemeniz gerekmez. Dost, kolordu, öğretmen ve çırak ve legion sistemleri aracılığıyla yoldaşlarınız ile tamamen etkileşim kurun. Arkadaşlarınızla bir araya getirin ve gerçek zamanlı sesli sohbet işleviyle, ateş ederken emir verebilir veya destek çağırın. İletişim gecikmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Blaze of Strike size en profesyonel rekabet deneyimini sunuyor. Blaze of Strike zengin içerikli bir oyundur. Yeni modlarla, haritalarla, silahlarla ve özelliklerle yapılan güncellemeler her ay yayımlanır ve savaş alanındaki taze esintinin keyfini her zaman çıkarabilirsiniz. 

Blaze of Strike indir
DİĞER SÜRÜMLER